• Dzień Pluszowego Misia🐻🐨🐼🐻‍❄️

• Pierogowy zawrót głowy🥟💪😊

• "Pierogowy zawrót głowy" już za nami. Był quiz dotyczący wiedzy o pierogach, wspólne lepienie pierogów i na zakończenie nie mogło zabraknąć wspólnych tańców🎶💃🥳Udało nam się ulepić 906 pierogów z kapustą i grzybami, 137 pierogów z mięsem. Hurra!!! Razem ulepiłyśmy 1043 szt. To ponad 200 szt. więcej niż w zeszłym roku👏💪😀

• Spektakl "Hej, Ty"

• Wychowanki na zaproszenie  Dom Kultury "Klub Skolwin"  wzięły udział w wielokrotnie nagradzanym spektaklu pt. "Hej, Ty" w wykonaniu Teatru Krzyk. "Hej, Ty" to spektakl o relacjach, bliskości i ogromnej potrzebie akceptacji w życiu. Po spektaklu wychowanki mogły podzielić się swoim wrażeniami oraz porozmawiać z reżyserem i aktorkami.

• Strefa Harmonii

• Uczennice naszego ośrodka mogą podczas przerw korzystać z nowo powstałej " Strefy Harmonii". Jest to miejsce, w którym można schronić się od hałasu, znaleźć ciszę, odpoczynek, a przede wszyskim piękną muzykę🤗🎧🎵🎶A wszystko zaczęło się od wygrania konkursu na koncepcję Szkolnej Strefy Harmonii organizowanego przez Filharmonię im. M. Karłowicza w Szczecinie w ramach kampanii "Słyszę Dobre Dźwięki".

• Dzień Edukacji Narodowej

• Z okazji Dnia Edukacji Narodowej na uroczystym apelu spotkali się nauczyciele, wychowawcy, pracownicy administracji i obsługi, wychowanki oraz zaproszeni goście. Wychowanki pod kierownictwem Pani Anny  Krysiukiewicz przygotowały niespodziankę w formie teleturnieju "Familiada". Teleturniej przysporzył wiele radości i śmiechu😄🤗Następnie Pani dyrektor podziękowała współpracownikom za zaangażowanie oraz za trud włożony w kształtowanie młodego pokolenia i wręczyła nagrody dla wychowawców, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. Po uroczystości goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

• Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• Żeby zostać ekspertem tabliczki mnożenia nie potrzeba aż tak wiele, o czym przekonały się dziś uczennice naszej szkoły. Wzięły udział w światowym dniu tabliczki mnożenia wykonując zadania z zakresu mnożenia do 100. Wszystkie zdobyły tytuł Eksperta i słodkiego cukierka🙂🤗👏

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• Msza święta w katedrze z biskupem Henrykiem Wejmanem oraz miejska uroczystość w ZS 4 z udziałem Pana Prezedenta Szczecina i wielu zaproszonych gości. Nasze dziewczęta:Dominika, Elsa i Emilka ze sztandarem MOW-u pięknie reprezentowały naszą placówkę.

• Dzień 4 obozu w Binowie

• Piękna pogoda wyzwoliła w nas kosmiczne moce,które po porannym rozruchu pozwoliły nam udać się na rajd pieszy po Puszczy Bukowej. Ruszając z okolic Jeziora Szmaragdowego przeszliśmy ponad 14 kilometrów, podziwiając uroki górskich krajobrazów naszej puszczy. Spotykane po drodze głazy stanowiły tło naszych sesji zdjęciowych. Po trudach wędrówki wróciliśmy do bazy, gdzie po super obiedzie raczyliśmy się deserem lodowo-owocowym. Popołudnie spędziliśmy gotując bigos nad ogniskiem i grając w koszykówkę. Wieczór jak zawsze -ognisko, kiełbaski i przerażające oczy wpatrujące się w nas z pobliskiego lasu.... Może przeżyjemy.... Oby do wschodu słońca...

• Dzień 3 obozu w Binowie🏕🦚🔥

• Korzystając z uroku posiadania auta pojechaliśmy do Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach. Podziwialiśmy piękną roślinność parku, karmiliśmy oswojone pawie -jadły nam z ręki a potem skorzystaliśmy z tropikalnej atmosfery przelewickiej oranżerii. Następnie udaliśmy się do Barlinka na zabytkową plażę miejską. Popołudnie obdarowało nas ulewą wielkiej mocy, jednak przeżycia całego dnia pozostawiły w nas niezatarte wspomnienia. Wieczór spędziliśmy przy ognisku, piekąc kiełbaski i snując opowieści grozy.

• Obóz w Binowie⛺️🌞🌦🔥🫕🥔🍡😀

• Obóz w urokliwej okolicy szczecińskich lasów. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy okolicę, spacerowaliśmy nad jeziorem. Wieczorem rozpaliliśmy ognisko, przy którym zajadaliśmy kiełbaski i ziemniaki.Drugi dzień przywitał nas deszczem. Po śniadaniu udaliśmy się na wycieczkę do Gryfina, gdzie skorzystaliśmy z uroków kąpieliska Laguna. W drugiej części dnia przygotowaliśmy leczo nad ogniskiem, wieczór zakończyliśmy pieczeniem pianek⛺️🌞🌦🔥🫕🥔🍡😀